قصر تور مرجع تور ارزان داخلی و خارجی و تورهای لحظه آخری
تورهای لحظه آخری
02122360894-8
نمایش فیلترها
تورهای ویژه
4 شب 5 روز
زاگرس
1398/02/17 تا 1398/02/20
1398/01/16 تا 1398/01/28
1398/01/16 تا 1398/01/28

کشورهای گرم برای سفر زمستان

وقتی صحبت از فصل سفر می شود؛ به صورت ناخودآگاه به تابستان فکر می کنیم. اکثر ما تصور می کنیم که صرفنظر از مقصد، آب و هوا و طبیعت مقاصد تابستانی برای سفر مناسب تر است. اما باید بگوییم که بعضی از مقاصد گویی برای سفرهای زمستانی خلق شده اند. اگر دوست دارید که اولین سفر زمستانی خود را تجربه کنید ولی اطلاعاتی از کشورهای گرم برای سفرهای زمستانی ندارید با ما همراه شوید. امروز می خواهیم تعدادی از کشورهای گرم برای سفر زمستانی را معرفی کنیم. پس در ادامه با بهترین کشورهای گرم برای سفر زمستانی آشنا می شویم.

 

بهترین کشورهای گرم برای سفر زمستان

بهترین کشورهای گرم برای سفر زمستان

در بین برترین کشورهای گرم برای سفرهای زمستانی می توانیم از امارات، نیوزیلند، ویتنام، ایتالیا، اسپانیا، تانزانیا، تایلند، آفریقای جنوبی، سنگاپور و پرو نام ببریم. اگر می خواهید بدانید چرا این کشورها می توانند مقاصد خوبی برای سفرهای زمستانی باشند؛ در ادامه نیز با قصر تور همراه باشید.

  • جزیره باهم دائو در ویتنام

ویتنام یکی از کشورهای گرم برای سفر زمستان است. اگر در فصل زمستان به ویتنام سفر کردید حتما در جزیره شگفت انگیز باهم دائو اقامت کنید؛ جزیره ای که لذت تماشای آب های آبی، سواحل شنی، جنگل های سرسبز، تپه های زیبا و آب تنی در یک مرکز آب گرم معروف را به شما هدیه می دهد. علاوه بر اینها می توانید به جای هتل در ویلاهای مینیمالیست باهم دائو اقامت داشته باشید.

 

جزیره باهم دائو در ویتنام

  • شهر رم ایتالیا

اگر می خواهید به دور از شلوغی تابستان از جاذبه های پایتخت ایتالیا با انتخاب تور ایتالیا دیدن کنید باید زمستان را برای سفر به رم انتخاب نمایید. در زمستان می توانید با آرامش از جاذبه هایی چون کلوسئوم دیدن کنید و در عین حال با نوشیدن کاپوچینو یا پاستاهای معروف ایتالیایی خود را گرم کنید.

 

شهر رم ایتالیا

  • شهر سویا اسپانیا

به عقیده بسیاری از افراد رتبه یک کشورهای گرم برای سفر زمستان را می توان به اسپانیا اختصاص داد. اسپانیا این عنوان را مرهون شهر سویا است. دمای هوا در سویا در زمستان بین ۱۰ تا ۲۰ درجه سانتیگراد است. بنابراین می توانید در هوایی مطبوع از معماری باشکوه کلیسای سویا دیدن کنید یا در بازارهای جذاب این شهر خرید نمایید.پس انتخاب تور اسپانیا میتواند برای این فصل گزینه مناسبی باشد.

 

شهر سویا اسپانیا

  • شهر لیما پرو

پرو یکی دیگر از کشورهای گرم برای سفر زمستان است که آن را به شما توصیه می کنیم. شهر لیما در زمستان آب و هوایی گرم دارد. در دل هوایی مطبوع می توانید از جاذبه های گردشگری لیما مانند میدان آرماس و بالکن دیدن کنید. علاوه بر این اگر در ماه فوریه در این شهر حضور داشته باشید از شرکت در کارناوال زمستانی لیما شگفت زده خواهید شد.

 

شهر لیما پرو

  • دبی

امارات  و سفر با تور دبی نیز مقصد مناسبی برای سفرهای زمستانی است. دمای هوای دبی در زمستان بین ۲۰ تا ۳۰ درجه سانتیگراد است. پس به دور از سرما می توانید از جاذبه های گردشگری متعدد دبی بازدید کنید؛ از سواحل زیبای جومیرا لذت ببرید و به اسکی روی شن بپردازید. اگر هم دلتان هوای زمستان کرد سری به سالن های سرپوشیده اسکی روی یخ بزنید.

 

دبی

  • پوکت تایلند

تایلند دیگر کشور آسیایی است که در ردیف بهترین کشورهای گرم برای سفر زمستان قرار دارد. در دمای ۳۰ درجه سانتیگرادی پوکت می توانید به تماشای سواحل شگفت انگیز بنشینید یا از تفریحات آبی لذت ببرید. البته معمولا قیمت تور پوکت در زمستان افزایش می یابد.

 

پوکت تایلند

  • سنگاپور

سنگاپور هم از دیگر مقاصد آسیایی است که به عنوان یکی از برترین کشورهای گرم برای سفر زمستان شناخته می شود‌. جشنواره سال نو چینی و مراسم تایپوسام، سنگاپور را به یکی از مقاصد محبوب زمستانی تبدیل کرده است. اگر دی ماه به سنگاپور سفر کنید بدون شک از قدم زدن در خیابان های چراغانی شده به مناسبت کریسمس به وجد خواهید آمد.

 

سنگاپور

  • نیوزیلند

زمستان های ما، تابستان نیوزیلند است زیرا نیوزیلند در نیم کره جنوبی زمین قرار دارد و به همین دلیل سفر زمستانی به نیوزیلند مقداری گران تمام می شود. اما اگر بتوانید هزینه آن را بپردازید سفری بینظیر را تجربه خواهید کرد.برای کاهش هزینه های از تور لحظه آخری نیز میتوانید استفاده کنید.

 

نیوزیلند

  • تانزانیا

دمای تانزانیا در زمستان بین ۲۰ تا ۳۰ درجه سانتیگراد است و مراتع واقع در جنوب پارک ملی آن به پناهگاه حیواناتی تبدیل می شود که برای تولیدمثل بیرون می آیند. بنابراین می توانید حیواناتی نظیر گورخر، شیر و کرگدن سیاه را از نزدیک ببینید‌.

 

تانزانیا

  • شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی هم یکی از گزینه های محبوب بین کشورهای گرم برای سفرهای زمستان است. دمای شهر کیپ تاون در زمستان حدود ۲۰ درجه سانتیگراد است. در این دمای مطلوب می توانید از باغ های گیاه شناسی و سایر جاذبه های واقع در فضاهای باز دیدن کنید

اخبار مرتبط
سفرهای لاکچری و معرفی برترین مقاصد تورهای لاکچری داخلی و خارجی
سفرهای لاکچری به بخشی لاینفک از زندگی مردم دنیای امروز تبدیل شده اند؛ به حدی که حالا تورها و سفرهای...
نظرات کاربران