قصر تور مرجع تور ارزان داخلی و خارجی و تورهای لحظه آخری
تورهای لحظه آخری
02122360894-8
نمایش فیلترها
تورهای ویژه
4 شب 5 روز
زاگرس
1398/02/17 تا 1398/02/20
1398/01/16 تا 1398/01/28
1398/01/16 تا 1398/01/28

زیباترین جزایر جهان

جزایر در تمام نقاط مختلف دنیا به عنوان مقاصد اصلی گردشگری شناخته می شوند. اما در این بین بعضی از جزایر طرفداران بیشتری دارند. اگر می خواهید با زیباترین جزایر جهان آشنا شوید با ما همراه باشید. امروز می خواهیم زیباترین جزایر جهان را معرفی کنیم.

زیباترین جزایر

  • جزیره مالدیو

اگر به دنبال زیباترین و جذابترین جزیره جهان هستید باید به مالدیو سفر کنید. مجمع الجزایر مالدیو که در مجموع شامل ۲۶۶ جزیره است در اقیانوس هند قرار دارد. بدون شک آب زلال و صخره های مرجانی جزیره مالدیو را در هیچ جای دیگری نخواهید دید.

 

جزیره مالدیو

  • جزیره سیشل

اگر می خواهید به جزیره ای بکر سفر کنید؛ شرق کنیا مقصد مناسبی برای شما خواهد بود. جزیره سیشل واقع در کنیا یکی از زیباترین جزایر جهان است. سیشل شامل ۱۱۵ جزیره مرجانی است که در یونسکو به ثبت رسیده اند.

 

جزیره سیشل

  • جزیره بوربورا

جزیره بوربورا در فرانسه یکی دیگر از زیباترین جزایر جهان و در عین حال محبوبترین جزایر جهان است. جزیره آتشفشانی بوربورا شبیه به یک کلاه لبه پهن اسپانیایی است که در اقیانوس آرام جنوبی آرمیده است. در جزیره بوربورا می توانید به تماشای ماهی ها، لاک پشت ها و کوسه ها بنشینید؛ از قدم زدن در سواحل شگفت انگیز بوربورا لذت ببرید؛ به دل آب زده و غواصی کنید و در نهایت طعم غذاهای لذیذ فرانسوی را بچشید و در ویلاهای لوکس جزیره استراحت کنید.

 

جزیره بوربورا

  • جزیره سانتورینی

جزیره سانتورینی واقع در یونان نیز به عنوان یکی از زیباترین جزایر جهان شناخته می شود. جزیره سانتورینی در دل یک کوه آتشفشانی قرار دارد. البته ویلاهای سفیدرنگ جزیره، کوه را پوشانده اند. در بین این همه رنگ سفید، بناهایی آبی رنگ دیده می شود که در کاقع کلیسا هستند.

 

جزیره سانتورینی

  • جزیره دالتماتیس

جزیره دالماتیس نیز در ردیف زیباترین جزایر جهان قرار دارد. جزیره دالماتیس جلوه ای از آرامش و فرهنگ غنی کرواسی است. روستاهای قنوت، هتل های لوکس و رستوران های مدرن، رنگ و لعابی خاص به دالتماتیس بخشیده اند.

 

جزیره دالتماتیس

  • جزیره بالی

جزیره بالی یکی از زیباترین جزایر جهان و اصلی ترین مقاصد گردشگری در دنیا است. جزیره بالی در اندونزی قرار دارد و به قدری زیباست که می توان آن را به قطعه ای از بهشت یا کارت پستالی زنده تشبیه کرد. به دلیل خاک حاصلخیز بخش های شمالی و جنوبی بالی، کشاورزی در این جزیره رونق دارد. زمین های کشاورزی پلکانی بالی به تنهایی می توانند چشم هر بیننده ای را به تحسین وادار کنند. جالب است بدانید که این مزارع پلکانی در یونسکو ثبت شده اند‌. در بین بخش های مختلف جزیره، دو منطقه اوبا و کوبود از محبوبیت خاصی برخوردار هستند. ضمنا در جزیره بالی می توانید در کلاس های طراحی روی پارچه، تقویت حافظه و یوگا شرکت کنید.

 

جزیره بالی

  • جزیره پوکت

جزیره پوکت یکی دیگر از جزایر آسیایی است که در لیست زیباترین جزایر جهان قرار دارد. ساختار زیبا، معابد بودایی، تفریحات آبی و باغ های جذاب پوکت، خاطره ای بینظیر به شما هدیه خواهند کرد.

  • جزیره فیجی

جزیره فیجی واقع در استرالیا نیز به عنوان یکی از زیباترین جزایر جهان شناخته می شود. در حقیقت منطقه فیجی متشکل از جزایر مختلفی است که هریک از آنها می تواند گزینه ای ایده آل برای گذراندن تعطیلات باشد. مردم فیجی از مهمانان به گرمی استقبال می کنند. قدم زدن بر ماسه های سفید رنگ سواحل فیجی، تماشای آب فیروزه ای دریا، ماهیگیری، غواصی در جزایر مرجانی، استراحت زیر درختان خرما و... هدایای جزیره فیجی به شما خواهند بود.

  • جزیره جامائیکا

جامائیکا کشوری ساحلی در کنار دریای کارائیب است. جامائیکا با ۲ میلیون نفر جمعیت به عنوان سومین کشور پرجمعیت و انگلیسی زبان قاره آمریکا شناخته می شود و در عین حال در ردیف برترین و زیباترین جزایر جهان قرار دارد. غواصی، قایق سواری، غار نوردی، تماشای موسیقی های محلی، بازدید از مزارع شکر و... از جمله تفریحات بینظیری است که در جامائیکا تجربه خواهید کرد.

  • جزیره سنت لوسیا

جزیره جامائیکا تنها جزیره کارائیبی نیست که در لیست زیباترین جزایر جهان قرار دارد. جزیره شگفت انگیز سنت لوسیا یکی دیگر از جزایر کارائیب و زیباترین جزایز جهان است. اگرچه وقتی صحبت از جزیره می شود بی درنگ سواحل سحرانگیز در ذهن ما تواعی می شوند اما در مورد جزیره سنت لوسیا باید بگوییم که مهمترین ویژگی این جزیره، سواحل آن نیستند. البته قدم زدن در سواحل سفیدرنگ سنت لوسیا تجربه ای فوق العاده خواهد بود. اما نفس گیرترین منظره ای که درسنت لوسیا خواهید دید؛ منظره کوه های دو قلوی آتشفشانی است که در دل جنگلی زیبا به اندازه ۷۰۰ متر قد کشیده اند. علاوه بر اینها، جنگل های بکر نارگیل، روستاهای خارق العاده ماهیگیری، آبشارهای شگفت انگیز، امکان غواصی در صخره های مرجانی و چشمه های آب گرم سنت لوسیا همگی خالق سفری تکرارنشدنی برای شما خواهند بود.

اخبار مرتبط
سفرهای لاکچری و معرفی برترین مقاصد تورهای لاکچری داخلی و خارجی
سفرهای لاکچری به بخشی لاینفک از زندگی مردم دنیای امروز تبدیل شده اند؛ به حدی که حالا تورها و سفرهای...
نظرات کاربران