قصر تور مرجع تور ارزان داخلی و خارجی و تورهای لحظه آخری
تورهای لحظه آخری
02122360894-8
Alternate Text
لطفا صبر کنید ...
نمایش فیلترها
نوع تور
مدت اقامت
درجه هتل
ایر لاین
سرویس تور/هتل
تور اسپانیا
توری یافت نشد

تور اسپانیا

با تور اسپانیا می توانید به این کشور دیدنی و زیبا سفر کنید. اما شاید برای شما سوال پیش بیاید که چرا اسپانیا برای سفر انتخاب کنیم؟! خب اسپانیا یکی از کشورهای دیدنی و زیبای اروپا است که از سفر به آن غرق لذت خواهید شد. پایتخت کشور اسپانیا شهر دیدنی و زیبای مادرید است.از دیگر شهرهای مشهور و دیدنی کشور اسپانیا می توان به شهر بارسلونا هم اشاره کرد. بارسلونا شهری دیدنی است که با یک ورزشگاه بزرگ یکی از تیم های فوتبال مشهور و بزرگ جهان را نیز به نام خود ثبت کرده است. بی شک از جاذبه های بی نظیر شهر بارسلونا آگاه هستید و می دانید که یکی از پر بازدید ترین شهرهای جهان است.

 

تور هوایی و دریایی اسپانیا

شما از دو طریق زمینی و هوایی می توانید به اسپانیا سفر کنید. سفر به اسپانیا از راه زمینی به دو طریق صورت می گیرد. از طریق زمینی شما با کشتی به این کشور سفر کنید و از تور کشتی کروز اسپانیا یا تور کشتی کروز اروپا استفاده کنید. البته بیشتر تور خارجی توسط هواپیما ارائه می شود و مسافران می توانند با هزینه ای معقول تر با هواپیما تور اسپانیا را آغاز کنند.برای آغاز سفری ایده آل به کشور اسپانیا بهتر است که این سفر را با تور اسپانیا آغاز کنید. پس از این که بارسلونا و مادرید را مورد بازدید قرار دادید بهتر است به سمت جزایر قناری سفر کنید. این جزایر جاذبه های زیاد و بی نظیری دارد. شما می توانید در این جزایر به شنا، ورزش های آبی، آفتاب گرفتن و ... بپردازید.

برای این که با جاذبه های گردشگری اسپانیا آشنا شوید و سفر خود را به این کشور آغاز کنید، کافی است تا پایان با قصر تور همراه باشید. تور اسپانیا شما را به یکی از زیباترین کشورهای جهان خواهد برد.

 

تور هوایی اسپانیا

تور اسپانیا ؛ هوایی و کمترین قیمت

در بالا درباره کشور اسپانیا توضیحاتی ارائه دادیم. در بین این توضیحات اشاره ای به طریقه سفر به این کشور نیز داشتیم. برای این که بتوانید به کشور اسپانیا سفر کنید هم می توانید از راه دریایی اقدام کنید و هم این که از راه هوایی سفر کنید. البته شما از راه زمینی هم می توانید سفر کنید.

به عنوان مثال اگر شما ویزای ایتالیا را داشته باشید و یا در تور ایتالیا شرکت کرده باشید، می توانید به راحتی به صورت زمینی به اسپانیا نیز سفر کنید و از این کشور دیدن کنید. تور اسپانیا زمینی شما را با جاذبه های این کشور آشنا می کند و می توانید در زمانی اندک سفر خود را به این کشور آغاز کنید.

 

تور اسپانیا لحظه آخری

تور اسپانیا لحظه آخری

تور اسپانیا لحظه آخری اگر هوایی باشد، ممکن است قیمت کمتری به تورهای عادی داشته باشد. همان طور که می دانید تور لحظه آخری با قیمتی کمتر به شما این امکان را می دهند تا سفری خوش را به این کشور داشته باشید. هر چه امکانات بیشتر باشد قیمت تور اسپانیا  نیز بیشتر خواهد بود.با تور هوایی اسپانیا در زمانی کمتر می توانید وارد کشور اسپانیا شوید. همان طور که می دانید سفر با هواپیما از دیگر وسایل نقلیه سریع تر می باشد و شما در کمترین زمان ممکن می توانید وارد کشور اسپانیا شوید. تور اروپا گاهی ممکن است ترکیبی باشد و این موضوع نتیجه ای جز افزایش قیمت تورها را در پی ندارد.

به عنوان مثال تور ترکیبی اروپا که کشورهای ایتالیا، فرانسه و اسپانیا را به عنوان مقاصد گردشگری تعیین کند، بی شک قیمتی بسیار بیشتر از سایر تورهای خواهد داشت. البته امکانات تور اسپانیا نیز در قیمت آن مؤثر است. در نظر داشته باشید زمانی که می خواهید در تور اسپانیا شرکت کنید هم در قیمت این تور تأثیرگذار خواهد بود.

 

جاذبه های گردشگری اسپانیا

جاذبه های گردشگری کشور اسپانیا

اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی می باشد که بی نظیرترین جاذبه های توریستی را در این کشور میتوانید ببینید.با فرهنگ قدیمی و غنی که ماتادورها دارند میتوانید سفری بی نظیر و فراموش نشدنی برای خود به ارمغان بیاورید.تعدادی از این مراکز را به شما معرفی میکنیم:

  • ساگرادا فامیلیا ساخته گائودی

یکی از جاذبه های بی نظیر شهر بارسلونا که باید از آن دیدن کنید ساگرادا فامیلیا است. این سازه بی نظیر که به عنوان نماد اسپانیا شناخته می شود، در شهر بارسلونا و توسط معمار بی نظیر اروپایی ساخته شده است. این عمارت با ستون های بی نظیری که درست در جلوی آن سر به فلک کشیده است به زیبایی هر چه تمام تر در میان فضای سبز اطرافش خودنمایی می کند.

گائودی که معمار بی نظیری در تمام اسپانیا بوده است، در سال 1883 ساخت این بنای بی نظیر را آغاز کرده است. این بنا تا به امروز تکمیل نشده است و همچنان در دست ساخت است. پیش بینی شده است این بنا با توجه به برنامه ساخت آن در سال 2026 به اتمام برسد اما چه کسی از آینده خبر دارد! بارسلونا را حتماً با تور اسپانیا مورد بازدید قرار دهید.این بنای ناتمام با این که هنوز در حال ساخت است اما به عنوان نمادی از اسپانیا شناخته می شود. حال فرض کنید که ساخت این بنا به پایان برسد! این شاهکار هر روز تعداد زیادی از گردشگران را به خود جذب می کند تا غرق این همه عظمت و زیبایی شوند.

  • کاخ الحمرا در گرانادا

یکی دیگر از جاذبه های کشور اسپانیا که درست در بلندی های شهر گرانادا ساخته شده است، کاخ الحمرا است. این کاخ با توجه به معماری آفریقایی و عربی ساخته شده است. این کاخ به زیبایی هر چه تمام تر در این شهر خودنمایی می کند و توانایی معماران اسپانیایی را به رخ جهانیان می کشند.اگر به این کاخ دیدنی مراجعه کنید با آب نماهای مرمری زیبایی مواجه می شوید که شبانه روزی فواره های طراحی شده را به سقف آسمان می کشانند. این کاخ شب ها با نور پردازی فوق العاده ای رخ نمایی می کند. طراحی داخلی این کاخ یک نمونه از معماری کشورهای اسلامی است.

  • گالری هنری مثلث طلایی مادرید

همان طور که گفتیم مادرید از شهرهای دیدنی و زیبای کشور اسپانیا است. بدیهی است که مادرید جاذبه های بیشتری نسبت به دیگر شهرهای این کشور داشته باشد و زیباتر از بقیه این شهرها باشد. یکی از جاذبه هایی که در این شهر می توانید به چشم ببینید، مثلث طلایی مادرید است.مثلث طلایی مادرید در حقیقت یک گالری هنری است که آثار هنرمندان بزرگ جهان را گرد هم آورده است. این مجموعه آثار ارزشمندی را در خود جمع کرده است. اما بهتر است در ورود به این مجموعه تنها محو تماشای این آثار هنری نشوید و از خود این بنا و طراحی و معماری آن لذت ببرید.

  • موزه گوگنهایم در بیلبائو

حیف است که با تور اسپانیا به این کشور سفر کنید اما از موزه گوگنهایم دیدن نکنید. این موزه بنایی بی نظیر دارد که باز هم معماری قدرتمند اسپانیایی ها را به نمایش گذاشته است. این موزه جذاب و دیدنی درست در شهر بیلبائو ساخته شده است. این مجموعه دیدنی و با شکوه در سال 1997 افتتاح شد.

اگر می خواهید از معماری مدرن در اسپانیا دیدن کنید، باید به موزه گوگنهایم اشاره کنید. این موزه زیبا درست در یک مکان صنعتی در کشور اسپانیا ساخته شده است و اگر از دور به این بنا نگاه کنید، شبیه یک قایق بزرگ ساخته شده است. این قایق زیبا و دیدنی از تیتانیوم اعلا و شیشه ساخته شده است.به قولی شنیده هرگز مثل دیدن نیست و هر قدر هم قلم از پس بیان زیبایی های اسپانیا برآید باز هم آنچه که با تور اسپانیا مشاهده می کنید، شما را شگفت زده خواهد کرد. در هر گوشه از اسپانیا شما بناهایی را مشاهده می کنید که با بهترین نوع معماری ساخته شده اند و مجموعه این بناها کنار هم شکوه و عظمت خاصی را به کشور اسپانیا بخشیده است.

 

اطلاعات کشور اسپانیا برای سفر تابستانی

اطلاعات کشور اسپانیا برای سفر تابستانی

همان طور که تا این جا با جاذبه های کشور اسپانیا آشنا شدید بهتر است اطلاعاتی هم درباره این کشور به دست آورید. پایتخت کشور اسپانیا شهر دیدنی و زیبای مادرید است. در این کشور همچنان حکومت پادشاهی است. واحد رسمی پول در کشور اسپانیا یورو است و شما در سفر به این کشور باید یورو همراه خود داشته باشید.در اسپانیا می توانید به راحتی خود را سرگرم کنید و به خوش‌گذرانی مشغول شوید. اسپانیا کشوری با مردمانی خونگرم است که شما در این کشور به هیچ عنوان احساس غربت نخواهید کرد. اسپانیا عضو اتحادیه اروپا است و درست در جنوب غربی اروپا واقع شده است.

اسپانیا در شبه جزیره ایبری واقع شده است و با پرتغال و اقیانوس اطلس نیز در همسایگی است. نکته جالب درباره اسپانیا و پرتغال درباره طولانی ترین مرز یکپارچه کشور اسپانیا با پرتغال است. این مرز به عنوان طولانی ترین مرز یکپارچه در تمام اروپا به ثبت رسیده است.زبان رسمی مردم اسپانیا، اسپانیایی است. این مردم به زبان اسپانیایی با لهجه های مختلف صحبت می کنند. البته در اسپانیا زبان انگلیسی و پرتغالی هم صحبت می شود اما زبان رسمی این کشور اسپانیایی است. اسپانیا همان طور که اشاره کردیم دارای جزایر دیگری هم مثل جزایر بالئارس، قناری و دو شهر خود مختار سبته و ملیلیه در کشور آفریقا می باشد.

تور اسپانیا شما را به قلب این کشور می برد اما برای سفر بی این کشور باید ویزای اسپانیا را داشته باشید. با خرید تور اسپانیا و ارائه مدارک آن همراه با دیگر مدارکتان به سفارت اسپانیا، می توانید راحت تر ویزای اسپانیا را اخذ کنید. برای کسب اطلاعات درباره اخذ ویزای اسپانیا و خرید تور اسپانیا با مشاورین قصر تور تماس حاصل نمایید.

نظرات کاربران
وبلاگ
هتل‌های اسپانیا